2-3 грудня 2015 року у місті Києві відбувся установчий семінар з питань впровадження у 2016 році у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях проекту «Вчимося жити разом». Зазначений Проект стосується розвитку життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Участь у семінарі взяли представники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти охоплених областей.

Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Юрій Кононенко привітав всіх учасників семінару.

Ведучими семінару були Кріс Тальбот, Консультант ЮНІСЕФ з питань освіти у надзвичайних ситуаціях, та Олена Сакович, фахівець з розвитку молоді та підлітків представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Проект буде впроваджено за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він стане складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Головним партнером проекту є Міністерство освіти і науки України.

Проект реалізовуватиметься в двох напрямках: формування у дітей дошкільного віку і школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації та надання їм психологічної допомоги.

Планується, що в рамках проекту буде підготовлено за відповідними програмами понад 3000 вчителів з основ здоров’я та ще стільки ж психологів, соціальних педагогів, волонтерів. Виконавці проекту – громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» (в частині розвитку життєвих навичок) та Національний Університет «Києво-Могилянська Академія» (в частині надання психологічної допомоги).

Нагадуємо, що ініціатива ЄС «Діти миру» надає підтримку гуманітарному сектору, який потребує значного фінансування, а саме – сектору освіти. З 2012 року, коли ця ініціатива була започаткована, щорічно надаються кошти на гуманітарні проекти для дітей у зонах конфлікту, а саме надання їм можливості ходити до дитсадків, школи, де вони можуть навчатися у спокійному середовищі і отримувати психологічну підтримку.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.01.2015 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом».Міністерство освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» реалізує проект «Вчимося жити разом».Проект реалізується у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, де є найбільша кількість дітей, переміщених з зони конфлікту.Проект реалізовуватиметься в двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям психологічної допомоги та підтримки в навчальних закладах. У рамках проекту буде підготовлено за відповідними програмами понад 3 000 вчителів основ здоров’я та стільки ж шкільних психологів, соціальних педагогів, волонтерів.

16 вересня 2016року відбуласяІнструкційнаВеб-нарада щодо проведення онлайн опитування у загальноосвітніх навчальних закладах за проектом "Вчимося жити разом" у Донецькій областіВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 11.01.2016 № 5 «Про запровадження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» у Донецькій області у 2016 році впроваджується проект «Вчимося жити разом» (компонента «Освіта на основі життєвих навичок»).Перелік базових навчальних закладів, які беруть участь в означеному проекті затверджено у листі Міністерства освіти і науки України від 09.03.2016 № 2/2-14-411-16.З метою визначення ефективності реалізації проекту відповідно до листа Міністерства освіти і науки від 08.09.2016 № 2/2-14-1771-16 «Про проведення он-лайн опитування у загальноосвітніх навчальних закладах у межах проекту «Вчимося жити разом»» у базових загальноосвітніх навчальних закладахз 20 по 30 вересня 2016 рокувідбудетьсяон-лайн опитування учнів 4-10 (11)-х класів.Опитування здійснюватиметься за посиланнями:http://opros.autta.org.ua/Home/Login

Ознайомитися з матеріалами Інструкційної Веб-наради можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=VeiFLYwx2lU&feature=youtu.bes

У нашій школі активно впроваджується проект "Вчимося жити разом".

Учні та вчителі нашої школи були ознайомлені з проектом "Вчимося жити разом" та приняли участь в он-лайн-опитуванні учнів і вчителів.

/Files/images/IMG_20160929_104655.jpg

/Files/images/IMG_20160929_104759.jpg

/Files/images/IMG_20160929_121541.jpg

/Files/images/IMG_20160930_080641.jpg

Тренінг "Як досягти мети"

31 жовтня проходив тренінг в 11 класі "Як досягти мети", метою якого було навчити дітей використовувати методики SWOT та SMART для постановки цілей та їх досягнення

/Files/images/IMG_20161013_112240.jpg

Тренінг "Стосунки і здоров'я"

3 листопада у 6 класі відбувся тренінг "Стосунки і здоров'я", метою якого було навчити дітей робити внесок у розбудову здорових міжособистісних стосунків, пояснити переваги кооперації та роботи в команді.

/Files/images/IMG_20161103_132137.jpg

/Files/images/IMG_20161103_133407.jpg

Тренінг "Моя родина"

4 листопада у 1 класі відбувся тренінг "Моя родина", мета якого сприяти формуванню в учнів уявлення про сім'ю, як осередок любові, взаємної допомоги та відповідальності; складання правил дружної родини; визначення обов'язків дититни в родині.

/Files/images/Изображение 013.jpg

/Files/images/Изображение 019.jpg

/Files/images/logo.png

/Files/images/logo (1).png

/Files/images/razom.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 614